Електровафельниця антипригарне покриття 1800 Вт Гарна вафельниця для бельгійських вафель
Насолоджуйтеся смачними, золотистими та хрусткими вафлями вдома за допомогою вафельниці Mesko.

Ця елегантна та функціональна вафельниця поєднує в собі потужність, зручність і безпеку, гарантуючи чудові результати щоразу.

Параметри
- Вафельниця
- Антипригарне покриття нагрівальних пластин, що не нагрівається
- ручка
- 2 індикатори потужності та випічки
- Протиковзні гумові ніжки
- Розмір вафель: 2 x (8,5 см x 14,5 см)
- Габарити приладу: 27,5 см x 20,5 см x 10,0 см
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Колір приладу: білий
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1800 Вт мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mesko |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 145 мм |
| Глибина робочої поверхні | 85 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 1.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴










