Електровафельниця 750 Вт Електрична вафельниця антипригарне покриття
Camry — професійна вафельниця, яка дає змогу легко та швидко готувати смачні ріжки для морозива, вафельні трубочки та вафельні миски.

Завдяки великим пластинам діаметром 18 см і антипригарному покриттю приготування ідеальних вафель перетвориться на справжнє задоволення. Прилад вирізняється елегантним чорно-білим дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.

Параметри
- Машина для виготовлення вафель/ріжків
- Великі нагрівальні пластини — діаметр 18c
- Антипригарне покриття
- Плавне регулювання температури
- Формувальний конус увімкнений
- Ви можете приготувати:
- -вафельні ріжки для морозива
- -вафельні трубочки та миски
- Размеры изделия: 23,0x24,5x11,0см
- Колір: біло-чорний
- Довжина шнура живлення: 85 см
- Колір шнура живлення: білий
- Вилка: Тип E/F
- Номінальна потужність 750 Вт
- Потужність макс.1500 Вт
- Електроживлення 230 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Camry |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Вага | 1.46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










