Вафельниця з антипригарним покриттям 1400 Вт Багатофункціональна вафельниця
Мріли ви коли-небудь про створення ідеальних вафельних кошиків, які можна полагодити солодкими десертами, пікантними тарталетками або навіть закусками?

Тепер це можливо з нашою вафельницею Adler
.
Параметри
- Антипригарне покриття нагрівальних пластин
- Розмір чаші 2 x (9,0 см x 4,0 см)
- Ручка, що не нагрівається
- Світловий індикатор: живлення й готовність до роботи
- Протиковзні гумові ніжки
- Розміри пристрою: 25,0 см x 19,0 см x 11,0 см.
- Довжина шнура живлення: 73 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: E/F
- Колір пристрою: білий
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Максимальна потужність: 1400 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.73 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 90 мм |
| Глибина робочої поверхні | 40 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴










