Вафельниця для приготування смачних вафель 1800 Вт Вафельниці для дому
Здивуйте свою сім'ю та друзів хрусткими домашніми вафлями за допомогою цієї сучасної й ефективної вафельниці.

Розроблена з урахуванням зручності та безпеки, вона забезпечує ідеальні результати випікання щоразу.

Параметри
- Антипригарне нагрівальне покриття
- Контроль температури
- Ручка, що не нагрівається
- 2 контрольні лампочки для живлення і випічки
- Протиковзні гумові ніжки
- Розмір вафель 2 х (9,0см х 15,0см)
- Розміри пристрою 24,0 см x 23,0 см x 9,5 см
- Довжина шнура живлення: 80 см.
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Колір пристрою: білий
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна потужність: 1800 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 90 мм |
| Глибина робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 1.94 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴










