Ручна точилка для ножів 430х45х30 мм Точилки для ножів професійні ручні
Точильний камінь із алмазним напиленням — гарний вибір для домашньої та професійної кухні.

Завдяки ергономічній ручці, надійній конструкції та довжині 30 см він підходить для заточування ножів будь-якої довжини: від невеликих овочевих до великих шеф-ножів.

Параметри
- Розмір: 43×4,5×3 см
- Довжина точильної поверхні: 30 см
- Вага: 160 г (з пакованням — 207 г)
- Матеріали: неіржавка сталь, алмазне напилення, ПП



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








