Електро чайник металевий 2200 Вт 25,5х22,5х15 см 1,7 л Стильний електричний чайник
Вибирайте надійність, елегантність і зручність з електричним чайником Adler. Цей стильний прилад об'ємом 1,7 літра створений для щоденного використання — вдома або в офісі.

Міцна металева конструкція, передова система безпеки STRIX і практичні функції роблять кип'ятіння води швидким, безпечним і легким

.
Параметри
• Металевий чайник
• Система безпеки STRIX
• Максимальна місткість: 1,7 л
• Мінімальна місткість: 0,5 л
• Високоякісний плоский нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
• Автоматичний захист від закипання без води
• Перемикач відкритої кришки
• Фільтр для збирання осаду
• Індикатор рівня води зі шкалою
• Автоматичне вимкнення
• Поворотна основа на 360°
• Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
• Розміри виробу: 25,5 x 22,5 x 15,0 см
• Колір: білий
• Тип вилки: E/F
• Довжина шнура живлення: 75 см
• Номінальна потужність 1850 Вт-2200 Вт
• Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 1.05 кг |
- Ціна: 1 495 ₴










