-38%

Чайник для чаю з автоматичним вимиканням 3100 Вт 22,5х15,5х25,5 см 1,7 л Електрочайник металевий
Сучасний електричний чайник об'ємом 1,7 літра знадобиться на кожній кухні.

Його безпека гарантується замком, що запобігає увімкненню порожнього чайника, автоматичним вимкненням після закипання води та системою контролю безпеки STRIX.

Параметри
- з елементами під дерево
- автоматичний запобіжний вимикач і захист від увімкнення порожнього пристрою
- основа капсули з високоякісної неіржавкої сталі з прихованим нагрівальним елементом
- індикатор рівня води та знімний фільтр від накипу
- система контролю безпеки STRIX
- з практичним змотуванням кабелю
- поворотна основа на 360°
- Вимикач зі світлодіодним індикатором
- кип'ятить 1 літр води приблизно за 2:50 хв.
- місткість: не більш ніж 1,7 л
- споживана потужність: 2600–3100 Вт
- напруга: 220-240 В
- довжина кабелю: 75 см
- Матеріал пластик, неіржавка сталь, алюміній
- Габаритні розміри приблизно 22,5 х 15,5 х 25,5 см
- Вага приблизно 830 г



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 0.83 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴









