-40%

Чайник для побутового використання 2200 Вт 25,5х15,5х21,5 см 1,7 л Електрочайники металеві для дому
2 759 ₴
1 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1269
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЧайник для побутового використання 2200 Вт 25,5х15,5х21,5 см 1,7 л Електрочайники металеві для дому
Сучасний електричний чайник об'ємом 1,7 літра, який знадобиться на будь-якій кухні.

Стійка основа та чіткий індикатор рівня води доповнюють функціонал чайника. Максимальна потужність чайника становить 2200 Вт, а корпус із неіржавкої сталі робить його ідеальним рішенням для швидкого кип'ятіння води
.
Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мін. об'єм: 0,8 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Система контролю безпеки STRIX
- Контрольна лампа
- Покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з неіржавкої сталі
- Поворотна основа 360°
- Корпус із неіржавкої сталі
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 25,5 x 15,5 x 21,5 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴







