-36%

Електрочайник на кухню з функцією автоматичного вимкнення 1100 Вт 30х20х17 см 1 л Чайник електричний для дому красивий
3 099 ₴
1 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0858
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрочайник на кухню з функцією автоматичного вимкнення 1100 Вт 30х20х17 см 1 л Чайник електричний для дому красивий
Відкрийте для себе новий рівень зручності та вишуканості на вашій кухні з електричним чайником Adler.

Цей елегантний чайник об'ємом 1,0 літр має цілу низку інноваційних функцій, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів.

Параметри
- Електричний чайник зі світлодіодним дисплеєм і регулюванням температури
- Макс. об'єм: 1,0 л
- Мін. об'єм: 0,2 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Світлодіодний дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Регульована температура приготування 40 °C/45 °C/50 °C/55 °C/60 °C/65 °C/70 °C/80 °C/85 °C/90 °C/95 °C/100 °C
- Функція підтримання тепла 40 °C/45 °C/50 °C/55 °C/60 °C/65 °C/70°/75 °C/80 °C/85 °C/90 °C/95 °C/100 °C
- Функція підтримки тепла до 120 хвилин
- Внутрішній індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Зберігання шнура
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Розміри виробу: 30,0 x 20,0 x 17,0 см
- Колір: чорно-золотий
- Потужність макс. 900 Вт
- Потужність мін. 1100 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴









