Чайник електричний домашній 1630 Вт 21х21х15,5 см 1,2 л Добрий електрочайник з нержавіючої сталі
Класичний електричний чайник об'ємом 1,2 літра стане в пригоді на будь-якій кухні, в офісі або студентському гуртожитку.

Задля безпеки він обладнаний функцією автоматичного вимкнення, яка захищає чайник від википання та вимикає його відразу після закипання води.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,2 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Контрольна лампа
- Покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус із неіржавкої сталі
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 66 см
- Номінальна потужність: 1370 Вт
- Потужність макс. 1630 Вт
- Розміри виробу: 21,0 x 21,0 x 15,5 см.
- Колір: нержавіюча сталь



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1630 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.66 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 0.72 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







