Чайник електричний для дому красивий 2200 Вт 24х20х16 см 1,7 л Потужний кухонний чайник
Інноваційний чайник із РК-дисплеєм температури, 7-ступеневим контролем температури та функцією підтримки температури.

У режимі кип'ятіння води РК-дисплей відбиває поточну температуру води та доводить її до потрібного значення в діапазоні від 40 °C до 100 °C.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- РК-дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Фільтр осадовий
- Регульована температура приготування 40-50-60-70-80-90-100 °C
- Функція підтримання тепла 40-50-60-70-80-90-100 °C
- Функція підтримання тепла впродовж 2 годин
- Контрольна лампа
- Датчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з неіржавкої сталі
- Поворотна основа на 360°
- Корпус із неіржавкої сталі
- Компактна базова пластина з відсіком для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 67 см.
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 20,0 x 16,0 см
- Колір: неіржавка сталь



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.67 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴










