Чайник електричний для дому красивий 2200 Вт 21,5х23х16 см 1,7 л Потужний кухонний чайник
Класичний електричний чайник об'ємом 1,7 літра з термометром стане в пригоді на будь-якій кухні.

Безпека чайника забезпечується блокуванням, яке не дає змогу ввімкнути його порожнім, й автоматичним вимкненням після закипання води

.
Параметри
- Електричний чайник із термометром
- Аналоговий датчик температури води
- Максимальна місткість: 1,7 літра
- Мінімальна місткість: 0,5 літра
- Основа, що обертається на 360°
- Плоский нагрівач, легко чиститься
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Корпус із неіржавкої сталі
- Кришка повністю знімається для легкого очищення.
- Фільтр для запобігання відкладенню кальцію
- Автоматичне вимкнення після закипання води
- Захист від википання
- Тепловий запобіжник
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Потужність 1850-2200 Вт
- Електроживлення 220-240В~50/60Гц
- Розміри виробу 21,5 x 23,0 x 16,0 см.
- Довжина шнура живлення: 75 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴










