Чайник електричний модний 2200 Вт 24х20х16 см 1,7 л Електрочайник із функцією автоматичного вимкнення
Інноваційний чайник із РК-дисплеєм температури, 7-ступеневим регулюванням температури та функцією підтримки температури.

У режимі кип'ятіння води до однієї з можливих температур від 40 °C до 100 °C на РК-дисплеї зображається поточна температура води під час закипання до потрібного значення.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,7 л.
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від приготування їжі без води
- РК-дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Фільтр для запобігання відкладенню кальцію
- Регулювання температури приготування 40-50-60-70-80-90-100 °C
- Функція підтримки температури 40-50-60-70-80-90-100 °C
- Функція підтримки температури впродовж 2 годин
- Світловий індикатор
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з неіржавкої сталі
- Основа, що обертається на 360°
- Корпус із неіржавкої сталі
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 67 см.
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 20,0 x 16,0 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.67 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.91 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴










