Електрочайник на кухню 2200 Вт 24,5х23х16 см 1,7 л Зручний електричний чайник для кухні
Класичний 1,7-літровий електрочайник із термометром і STRIX, корисний на кожній кухні.

Його безпека гарантується блокуванням, яке не дає змогу вмикати порожній чайник і автоматичним вимкненням після закипання води.

Параметри
- Електричний чайник із термометром
- Система контролю безпеки STRIX
- Аналоговий вимірювач температури води
- Максимальна місткість: 1,7 літра
- Мінімальна місткість: 0,5 літра
- Основа, що обертається на 360°
- Плоский нагрівальний елемент, який легко чистити
- Градуйований рівень води
- Корпус із неіржавкої сталі
- Повністю знімна кришка для легкого очищення
- Фільтр осадовий
- Автоматичне вимкнення після закипання води
- Захист від сухого кипіння
- Тепловий запобіжник
- Зберігання шнура живлення
- Розміри виробу: 24,5 x 23,0 x 16,0 см
- Довжина шнура живлення: 75 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Потужність 1850-2200 Вт
- Електроживлення 220-240В~ 50/60Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴










