
Електрочайник побутовий з індикатором роботи 2200 Вт 21,5х19,5х14 см 1 л Чайник для побутового використання
1 899 ₴
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1900
Електрочайник побутовий з індикатором роботи 2200 Вт 21,5х19,5х14 см 1 л Чайник для побутового використання
Електричний чайник Adler — це компактний і функціональний чайник об'ємом 1,0 літр, що ідеально підходить для повсякденного використання вдома, в офісі або в подорожах.

Легкий, надійний і безпечний — це ідеальний вибір для швидкого кип'ятіння з мінімальними зусиллями

.
Параметри
•Максимальний об'єм: 1,0 л
•Мінімальний об'єм: 0,3 л
• Високоякісний плоский нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
•Система безпеки STRIX
•Автоматичний захист від кип'ятіння без води
•Осадковий фільтр
•Індикатор рівня води
•Автоматичне вимкнення
•Поворотна основа на 360°
•Корпус із міцного поліпропілену
•Компактна підставка з відсіком для зберігання шнура
•Вимикач під час відкривання кришки
•Розміри виробу: 21,5 x 19,5 x 14,0 см
• Довжина шнура живлення: 70 см
•Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
•Номальна потужність: 1850 Вт
•Максимальна потужність: 2200 Вт



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 0.72 кг |
- Ціна: 795 ₴









