-61%

Електричний чайник для кухні та офісу 850 Вт 20,3х17,7х13,3 см 0,8 л Стильний електричний чайник
Класичний електричний чайник об'ємом 0,8 літра стане в пригоді на будь-якій кухні, в офісі та студентському гуртожитку.

Задля безпеки він обладнаний функцією автоматичного вимкнення, яка запобігає википанню води та миттєво вимикає чайник після закипання.

Параметри
- Максимальна місткість: 0,8 л
- Мінімальний об'єм: 0,3 л
- Високоякісний плоский нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
- Фільтр для осаду
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші.
- Автоматичний захист від кип'ятіння без води.
- Керувальне світло
- покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус виготовлений із міцного поліпропілену.
- Зберігання шнурів
- Довжина шнура живлення: 50 см.
- Джерело живлення: 230 В ~ 50 Гц
- Номінальна потужність: 850 Вт
- Розміри виробу: 20,3 x 17,7 x 13,3 см
- Колір: біло сірий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.8 л |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Вага | 0.61 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴









