Чайник Електро Міні 900 Вт 16х17,5х10,5 см 0,5 л Електричний чайник пластик
Ідеальний супутник у подорожах! Adler — компактний і практичний дорожній електричний чайник об'ємом 0,5 літра. Створено для активних людей, які цінують зручність і функціональність навіть у дорозі.

Завдяки компактному розміру він легко поміститься в будь-яку дорожню сумку або валізу, а аксесуари, що входять до комплекту, дадуть змогу вам швидко приготувати чай або каву, хай де ви будете

.
Параметри
- Електричний чайник — дорожній
- Об'єм макс.: 0,5 л
- Об'єм мін.: 0,2 л
- Нагрівальний елемент із високоякісної плоскої неіржавкої сталі
- Захист від приготування їжі без води
- Контрольна лампа
- До комплекту входять дві чашки та ложка
- Вбудована підставка
- Розміри виробу: 16,0 x 17,5 x 10,5 см
- Колір: білий
- Тип вилки: E/F
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Номінальна потужність: 750-900 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴










