Чайник електричний модний 1600 Вт 18х19х14 см 1 л Електрочайник пластик
Ефективний і енергоощадний мінічайник потужністю 1350-1600 Вт. Він дає змогу швидко закип'ятити воду для чаю або кави на двох.

Компактний розмір і низьке енергоспоживання роблять чайник гарним вибором як для мандрівників, так і для тих, хто хоче заощадити.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,0 л
- Мін. об'єм: 0,2 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Контрольна лампа
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус виготовлений із міцного поліпропілену
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 64 см
- Номінальна потужність: 1350 Вт
- Потужність макс. 1600 Вт
- Розміри виробу: 18,0 x 19,0 x 14,0 см
- Колір: білий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.64 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 0.62 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴









