Чайник електричний модний 2200 Вт 22х21х16 см 1,7 л Електрочайник пластик
Великий електричний чайник для всієї родини, що дає змогу закип'ятити воду на 6-7 осіб за один раз завдяки потужності 2200 Вт

Чайник обладнаний яскравим індикатором рівня води й автоматичним вимкненням після закипання води. Захист від википання запобігає ввімкненню порожнього чайника, що заощаджує електроенергію та підвищує безпеку користувача.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Синя підсвітка
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус виготовлений із міцного поліпропілену
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 82 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 22,0 x 21,0 x 16,0 см
- Колір: білий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.82 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.82 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





