-48%

Електричний чайник для кухні та офісу 2200 Вт 24,5х23х14,5 см 1,7 л Якісний електричний чайник для дому
2 299 ₴
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1257
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектричний чайник для кухні та офісу 2200 Вт 24,5х23х14,5 см 1,7 л Якісний електричний чайник для дому
Електричний чайник Camry потужністю до 2200 Вт надає нові дизайнерські тенденції серед електроприладів.

Це ексклюзивна серія чайників, яку вибирають переважно поціновувачі привабливого зовнішнього вигляду

.
Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Контрольна лампа
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус виготовлений із міцного поліпропілену
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,5 x 23,0 x 14,5 см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Camry |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Вага | 0.95 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






