Чайник для побутового використання 1850 Вт 25х21х15,5 см 1,7 л Пластикові побутові електрочайники
Елегантний і сучасний електрочайник Adler — ідеальне рішення для прихильників чаю та кави.

Завдяки точному контролю температури, функціональному світлодіодному дисплею й естетичному дизайну пристрій виправдає очікування навіть найвимогливіших користувачів.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Сенсорна панель
- Кольоровий світлодіодний дисплей
- Пластиковий корпус зі скляною внутрішньою частиною
- Ручне настроювання температури 40-100 °C
- Функція підтримки температури 40-100 °C
- Функція підтримки температури впродовж 2 годин
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від закипання без води
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Фільтр для запобігання утворенню накипу
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Основа, що обертається на 360°
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Живлення: 220–240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Габарити виробу: 25,0 x 21,0 x 15,5 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴










