Електрочайник пластиковий 800 Вт 19х19х12,5 см 0,6 л Електричні чайники якісні
Ефективний та енергоощадний чайник місткістю 0,6 л, що дає змогу швидко закип'ятити воду для кави або чаю на двох.

Невеликий розмір і енергоспоживання роблять його чудовим вибором для подорожніх або тих, хто цінує економію.

Параметри
- Електрочайник
- Корпус із подвійними стінками
- Максимальна місткість: 0,6 л.
- Мінімальна місткість: 0,2 л
- Внутрішня частина чайника виготовлена з неіржавкої сталі.
- Корпус із міцного поліпропілену
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від приготування їжі без води
- Світловий індикатор
- Внутрішній індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Основа, що обертається на 360°
- Кнопка відкривання кришки
- Довжина шнура живлення: 75 см.
- Колір шнура живлення чорний
- Розміри виробу: 19,0 x 19,0 x 12,5 см.
- Колір: чорний
- Тип вилки: Тип E/F
- Номінальна потужність 800 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 0.62 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴










