Потужний чайник для кип'ятіння 2200 Вт 26х22х16 см 1,7 л Електрочайники для дому
Передові технології для вашої кухні: відкрийте для себе Adler, який поєднує в собі сучасний дизайн із передовими технологіями, щоб забезпечити зручність і ефективність на будь-якій кухні.

Цей електричний чайник із контролем температури дає змогу вам регулювати температуру води відповідно до ваших потреб від 40 C до 100 °C, що робить його ідеальним для різних типів чаю або кави

.
Параметри
- Електричний чайник зі світлодіодним дисплеєм і регулюванням температури
- Ненагрівається корпус
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Корпус із подвійними стінками
- Сенсорний дисплей
- Автоматичний захист від закипання без води
- Світлодіодний дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Регульована температура приготування 40 °C — 100 °C
- Функція підтримання тепла
- Функція підтримання тепла впродовж 2 годин
- Внутрішній індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Зберігання шнура
- Розміри виробу: 26,0 x 22,0 x 16,0 см
- Колір: Чорний
- Довжина шнура живлення: 70 см.
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 539 ₴










