Електричний чайник 2200 Вт 25,5х22,5х16 см 1,8 л Скляні електричні чайники з підсвіткою
Насолоджуйтесь зручністю й елегантністю щодня з Adler — скляним електричним чайником, що поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує швидке закипання, естетику та безпеку використання.

Завдяки білій світлодіодній підсвітці, стильному скляному корпусу та практичним функціям цей чайник ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кухні — як класичної, так і сучасної.

Параметри
- Електричний чайник
- Скляний чайник
- Декоративне скло
- Максимальна місткість: 1,8 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Нагрівальний елемент із високоякісної плоскої неіржавкої сталі
- Біла світлодіодна підсвітка
- Автоматичний захист від закипання без води
- Повністю знімна кришка для легкого очищення
- Фільтр для осаду
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Розміри виробу: 25,5 x 22,5 x 16,0 см
- Колір: білий
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.02 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴










