Електрочайник побутовий 2200 Вт 24х28х16 см Скляні електрочайники для дому
ProfiCook має безліч функцій і зручність — дає змогу зручно й безпечно кип'ятити воду для приготування улюблених напоїв.

Корпус із прозорої, сатинованої сталі та неіржавкої сталі надає чайнику елегантного сучасного вигляду.
Після ввімкнення глечик підсвічується блакитним світлом, що ефектно проникає крізь матове скло.

Параметри
- Матове скло та корпус із неіржавкої сталі
- Базова станція з неіржавкої сталі з відсіком для кабелю
- Резервуар для води виділений синім кольором
- місткість: макс. 1,7 літра
- Робота однією рукою — автоматичний заправний отвір у кришці
- Основа зі з'єднанням на 360°
- Проста експлуатація завдяки бездротовому дизайну — легко наповнювати та спорожняти
- Кришка пристосована для роботи однією рукою
- Перемикач увімкнення/вимкнення з підсвіткою (ВМИК ВИМИК)
- Прихований нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
- Автоматичне та ручне вимкнення
- Зовнішній індикатор рівня води
- Резервуар для води з безпечного скла, стійкого до високих температур
- Захист від перегрівання
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц, 1850-2200 Вт макс.
- Розміри (прибл. Ш x В x Г) і вага
- Пристрій: 240 х 280 х 160 мм; 0,9 кг
- Паковання: 225 х 240 х 185 мм; 1,2 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴









