Електрочайник побутовий 2200 Вт 21,5х25х16 см Скляні електрочайники для дому
Електрочайник PROFICOOK — тривіальний процес підігрівання води перетворюється на захопливе видовище

Модель має прозорий корпус із красивою синьою підсвіткою всередині (одночасно декоративний елемент і індикатор увімкнення чайника).

Параметри
- Ємність: до 1,5 літрів
- Корпус зі скла/неіржавкої сталі
- Бак для води з термостійкого безпечного скла
- Прихований нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
- Центральний контакт: 360° бездротовий
- Кришка з неіржавкої сталі з замком, керована однією рукою
- Індикатор зовнішнього рівня води
- Базова станція з неіржавкої сталі з перемотуванням кабелю
- Горить перемикач увімкнення/вимикання
- Автоматичне та ручне вимкнення
- Захист від сухості та перегрівання
- 220–240 В, 50 Гц, 1850-2200 Вт макс.
- Колір: прозорий/сріблястий
- Потужність: 1850 - 2200 Вт макс.
- Вага: прибл. 115 кг
- Ширина: 215 мм
- Висота: 250 мм
- Глибина: 160 мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴









