-51%

Електрочайник побутовий з індикатором роботи 2200 Вт 25х20х15 см Електрочайник зі скляною колбою
Великий сімейний електричний чайник, що дає змогу закип'ятити воду для 6-7 осіб за один раз завдяки своїй потужності 2000 Вт.

Чайник обладнаний яскравим індикатором рівня води й автоматичним вимиканням, тому він вимикається після закипання води

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Синя підсвітка
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус зі скла
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 64 см
- Номінальна потужність: 18500 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 25,0 x 20,0 x 15,0 см
- Колір: білий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.64 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









