Чайник для чаю з автоматичним вимиканням 2200 Вт 24,5х22,2х15,6 см Чайник скляний електричний
Великий електричний сімейний чайник традиційної форми глечик у сучасному виготовленні. Потужність 2200 Вт дає змогу закип'ятити воду на 6-7 осіб за один раз.

Чайник обладнаний яскравим індикатором рівня води й автоматичним вимкненням після закипання.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мін. місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Біле світло підсвітки
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус зі скла
- Зберігання шнура
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,5 x 22,2 x 15,6 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Глибина | 15.6 мм |
| Вага | 0.94 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










