Потужний кухонний чайник 2200 Вт 22х22х17,5 см Скляні електричні чайники з підсвіткою
Великий електричний чайник для всієї родини, що дає змогу закип'ятити воду на 6-7 осіб за один раз завдяки потужності 2200 Вт.

Чайник обладнаний яскравим індикатором рівня води й автоматичним вимкненням після закипання води.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,5 л
- Мін. об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Синя підсвітка
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правші, так і для лівші
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа 360°
- Корпус виготовлений із міцного поліпропілену
- Компактна основа з відділенням для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 68 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 22,0 x 22,0 x 17,5 см.
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.68 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










