Чайник електричний домашній 2200 Вт 24х21,5х15,5 см Скляні електрочайники дискові
Великий електричний чайник для всієї родини, що дає змогу ефективно закип'ятити воду для чаю на 6-7 осіб завдяки потужності 2200 Вт.

Обладнаний зрозумілим індикатором рівня води, він автоматично вимкнеться, щойно вода закипить. Блокування також не дасть змогу вам увімкнути порожній чайник, що заощаджує електроенергію й гарантує вашу безпеку.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,7 л.
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від приготування їжі без води
- Фільтр для запобігання відкладенню кальцію
- Синя підсвітка
- Світлодіодне освітлення під час приготування їжі
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка.
- Основа, що обертається на 360°
- Корпус зі скла
- Відсік для зберігання шнура живлення
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см.
- Номінальна потужність 1850 Вт
- Максимальна потужність 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 21,5 x 15,5 см.
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴










