Чайник електричний домашній 1100 Вт 19,5х20х16,7 см Скляні електрочайники дискові
Компактний електрочайник традиційної форми глечика в сучасному дизайні.

Дає змогу ефективно закип'ятити воду для чаю на 3-4 персони завдяки потужності 1100 Вт.

Параметри
- Макс. місткість: 1,0 л
- Мін. ємність: 0,3 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Фільтр осадовий
- Синє світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Датчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Стабільна база
- Корпус зі скла
- Компактна базова пластина з відсіком для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 67 см.
- Номінальна потужність: 900 Вт
- Потужність макс. 1100 Вт
- Розміри виробу: 19,5 x 20,0 x 15,5 см.
- Колір: кремовий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.67 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 0.82 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










