-44%

Електрочайник із функцією автоматичного вимкнення 2200 Вт 24,5х21,0х15,5 см Скляні електрочайники для дому
2 399 ₴
1 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1519
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрочайник із функцією автоматичного вимкнення 2200 Вт 24,5х21,0х15,5 см Скляні електрочайники для дому
Скляний чайник із регулюванням температури — це пристрій, який має бути в кожному будинку.

Використовуючи чайник, можна вибрати один із декількох температурних діапазонів від 60 до 100 градусів за Цельсієм, завдяки чому ми можемо регулювати температуру води залежно від типу чаю або трав, що заварюється.

Параметри
- Макс. об'єм: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент із високоякісної неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від закипання без води
- Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
- Фільтр осадовий
- Регулювання температури 60-100 °C у ручці
- функція підтримки тепла
- Різні кольори підсвітки кип'яченої води залежно від обраної температури
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- Датчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус зі скла
- Компактна базова пластина з відсіком для зберігання шнура
- Перемикач відкритої кришки
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 70 см.
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Потужність макс. 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,5 x 21,0 x 15,5 см.
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴









