Соковижималка для томатів 1 л 800 Вт Соковижималка для фрешу
Соковижималка (соковичавниця) відцентрова — професійна універсальна автоматична соковичавниця для швидкого приготування фруктових і овочевих соків, які життєво необхідні для людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Корпус соковичавниці зроблений із неіржавкої сталі високої якості. Всередині машини вбудований важкий професійний надпотужний двигун.

Параметри
- Сік цілих яблук, моркви та інших фруктів за лічені секунди без подрібнення
- Швидкість обертання, об/хв: 18 000
- Регульований за висотою носик подавання соку
- 5-ступеневе електронне керування швидкістю
- Надпотужний мотор
- Сфера застосування: Для дому
- Тип: Центробігова
- Призначення: Для твердих овочів і фруктів
- Потужність: 800 Вт
- Кількість швидкостей: Плавна
- Об'єм резервуара для соку: 1 л
- Об'єм резервуара для макухи: 1.8 л
- Матеріал: Метал
- Smart-керування: Немає
- Діаметр завантажувального отвору: 75 мм
- Особливості: РК-дисплей, Функція TURBO (самоочищення сита)
- Колір: Нержавіюча сталь



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.8 л |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 18000 об/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴







