
Ультразвуковий зволожувач повітря аромадифузор 23 Вт 5000 мл 21,9х25х25,6 см Зволожувачі та очисники повітря
3 218 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0528
Ультразвуковий зволожувач повітря аромадифузор 23 Вт 5000 мл 21,9х25х25,6 см Зволожувачі та очисники повітря
Пристрій постійно контролює і зображає поточну вологість у приміщенні, даючи змогу точно відстежувати умови.Забезпечує високою продуктивністю зволоження від 100 до 260 мл на годину, забезпечуючи постійну необхідну вологість у вашому домі. Завдяки передовій ультразвуковій технології зволожувач подрібнює воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мікронів.

Функція нічного режиму дає змогу насолоджуватися спокійним сном, забезпечуючи тиху роботу навіть уночі. Датчик рівня води автоматично вимикає зволожувач, коли вода в пристрої закінчується.
Ультразвуковий зволожувач повітря не тільки покращує якість повітря у вашому домі, але й стане елегантним доповненням до вашого інтер'єру. Його сучасний дизайн ідеально впишеться в будь-яку кімнату. Це дасть змогу вам насолоджуватися здоровою та комфортною атмосферою в будь-яку пору року.

Параметри
- Світлодіодний сенсорний дисплей
- Верхнє заповнення водою
- Пристрій постійно відстежує та зображає поточну вологість і температуру в приміщенні.
- Під час активації функції підтримки постійної вологості на заданому рівні пристрій автоматично вмикає і вимикає процес зволоження. Під час вимкнення функції підтримки постійної вологості подавання пари відбувається безперервно.
- Продуктивність зволоження: 100-260 мл/год
- Ультразвукова технологія розщеплює воду на найдрібніші частинки туману діаметром 1-5 мкм.
- Нічний режим
- Функція гігрометра 40-90% — високоякісний датчик контролює цільову вологість.
- Функція автоматичного вимкнення: датчик нестачі води
- Таймер — автоматичне вимкнення через 1, 2, 4 і 8 годин.
- Функція ароматерапії — нанесіть ваші улюблені водорозчинні ефірні олії.
- 5-ступеневе регулювання інтенсивності зволоження
- Площа ураження до 35 м2
- Місткість резервуара для води: 5,0 літрів
- Час роботи на одній заправці становить понад 15 годин.
- Рівень шуму <35 дБ, пристрій працює надзвичайно тихо, забезпечуючи спокійний нічний сон.
- Тип вилки: C
- Шнур живлення: 150 см, чорний.
- Матеріал корпусу: міцний АБС-пластик, АС-пластик.
- Розміри виробу: 21,9х25х25,6 см
- Потужність 23 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~50-60 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 256 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 1.86 кг |
- Ціна: 3 218 ₴









