-35%

Багатофункціональна вафельниця з антипригарним покриттям 1500 Вт Гарна вафельниця для бельгійських вафель
2 899 ₴
1 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1501
+380 (98) 611-59-18
МенеджерБагатофункціональна вафельниця з антипригарним покриттям 1500 Вт Гарна вафельниця для бельгійських вафель
Солодкі вафлі зі збитими вершками та свіжими фруктами — ваш улюблений різновид десерту? Ви віддаєте перевагу хатнім солодощів, які корисніші та не вимагають багато роботи?

Ви шукаєте пристрій, який допоможе вам приготувати ідеально хрусткі вафлі за
лічені хвилини? Вафельниця 1500 Вт ADLER напевно задовольнить потреби найбільшого шанувальника солодкої випічки!

Параметри
- Номінальна потужність: 1080-1300 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Пластини з антипригарним покриттям для легкого очищення
- Індикатор готовності
- Виходить чотири квадратні вафлі.
- Пластиковий корпус із приємним на дотик ефектом
- Компактне зберігання у вертикальному положенні та економія місця



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 2.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴









