Гарна електрична соковижималка 0,45 л 600 Вт Соковижималки побутові
Функціональна та компактна соковичавниця потужністю 600 Вт дає змогу готувати сік як із фруктів, так і з овочів, підтримуючи здорове харчування. Сік фільтрується через сито з дрібними осередками, яке утримує тверді частини фруктів/овочей якнайдалі від соку.

Сито виготовлене з неіржавкої сталі. Тому в резервуар для соку потрапляє тільки сік, що містить величезну кількість вітамінів.

Параметри
- Діаметр живлювача 65 мм
- Відразу вичавлює сік
- Сітчастий фільтр із неіржавкої сталі для отримання однорідного соку
- Система «антикрапля» для легкого зливання соку
- До комплекту входить резервуар для соку (0,45 л)
- Збірник м'якоті великої ємності (1,5 л)
- 3-ступеневий перемикач
- Блокада безпеки
- Стійкі, нековзні присоски
- Швидке та просте очищення — всі елементи, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- Висока міцність
- Довжина шнура живлення: 105 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: C
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Колір: неіржавка сталь + чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴










