Соковижималка для соку 0,45 л 700 Вт Соковижималка для морквяного соку
Високоякісна соковичавниця, у якій поєдналися якість і висока продуктивність. В основі міцна неіржавка сталь і практичний пластик.

Корпус сталевий, усі робочі елементи також виготовлені зі сталі. Контейнер для відходів виготовлений із міцного темного пластику, резервуар для соку з прозорого пластику

Параметри
- Вбудована в схему соковичавниці захист від перегрівання;
- Номінальна потужність — 500 Вт
- Максимальна потужність — 700 Вт
- електроживлення: напруга в діапазоні 220-240;
- Місткість для макухи: 1.5 л;
- Стакан для вичавленого соку: 450 мл;
- Вхідний отвір для фруктів та овочів: діаметр — 70 мм;
- Дрібне сито з неіржавкої сталі;
- Лезо та фільтр із неіржавкої сталі;
- Контейнер із високоякісного пластику
- Рівні режиму швидкості: 2;
- Завдяки ручці безпеки забезпечується подвійний захист;
- Знімний фільтр для зручності очищення;
- Невисоке споживання електричної енергії;
- Забезпечують стійкість ніжки з присосками;
- Висока механічна міцність і електрична безпека.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 70 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴










