Соковижималка для соку 0,45 л 600 Вт Соковижималка для морквяного соку
Функціональна та компактна соковичавниця потужністю 600 Вт дає змогу готувати соки з фруктів і овочів. Завдяки розширеним функціям приготування корисних і свіжих соків у домашніх умовах стає гранично простим і приємним.

Фільтрування відбувається через дрібне ситечко з неіржавкої сталі, що затримує тверді частинки. Отже, у ємність, що входить до комплекту, потрапляє тільки сік, що містить найбільше вітамінів.

Параметри
- Максимальна потужність 600 Вт
- Номінальна потужність 400 Вт
- Виготовлений із неіржавкої сталі найвищої якості.
- Леза з титановим покриттям
- Діаметр годівниці 65 мм для цілих фруктів і овочів
- Миттєво вичавлює сік із цілих яблук, моркви та інших фруктів.
- Сітчастий фільтр із неіржавкої сталі для отримання однорідного соку
- Система ANTI-DRIP для легкого зливу соку
- До комплекту входить резервуар для соку (0,45 л)
- Збірник м'якоті великої ємності (1,5 л)
- 3-ступеневий перемикач
- Блокада безпеки
- Стійкі, нековзні присоски
- Швидке та просте очищення — всі елементи, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- Висока міцність
- Довжина шнура живлення: 105 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: C
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Колір: темний неіржавка сталь



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴










