-30%

Електрична соковижималка для соку 1000 Вт 32,5х22х38,5 ЕЛЕКТРОСОКОВИЖИМАЛКА, Електричні соковижималки
3 699 ₴
2 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1448
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрична соковижималка для соку 1000 Вт 32,5х22х38,5 ЕЛЕКТРОСОКОВИЖИМАЛКА, Електричні соковижималки
Функціональна соковичавниця потужністю 1000 Вт із сучасної серії з унікальним дизайном. Дає змогу готувати фруктові та овочеві соки, завдяки чому допомагає піклуватися про здоров'я користувачів.

Фільтрування відбувається через дрібне сито з неіржавкої сталі, яке затримує тверді частинки. Отже, до глечика потрапляє тільки сік, що містить найбільше вітамінів

.
Параметри
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- 2 рівні швидкості
- Синя підсвітка ручки
- Потужність обертання: 15000-18000 об/хв
- Отвір для цілих фруктів і овочів діаметром 75 мм.
- Фільтр із високоякісної неіржавкої сталі
- Носик із неіржавкої сталі
- 2л контейнер для м'якоті
- 1 літровий глечик для соку
- Усі компоненти, що контактують із харчовими продуктами, не містять BPA.
- Вбудований запобіжний вимикач
- Захист від перегрівання
- Стійка нековзна основа — присоски
- Очисна щітка
- Корпус із неіржавкої сталі
- Довжина шнура живлення: 103 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Розміри продукту: 32,5 см (глибина) х 22 см (ширина) х 38,7 см (висота)
- Електроживлення: 220-240В~50/60Гц
- Колір: білий і чорний матовий
- Тип штекера: С



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 18000 об/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.03 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴









