Настільна електрична соковижималка для цитрусових 1 л 60 Вт Соковижималки для апельсинів
Соковичавниця для цитрусових Adler — незамінний прилад для тих, хто цінує свіжі, корисні соки. Завдяки двом змінним конусам функції автоматичного запуску/установлення та регульованому контролю м'якоті приготування улюбленого напою стало простішим, ніж будь-коли.

Її стильний дизайн і функціональність роблять її ідеальним доповненням до будь-якої кухні. Замовте зараз і насолоджуйтеся смачними свіжовичавленими соками щодня!

Параметри
- 2 прес-конуси для великих і маленьких цитрусових
- Автоматичний запуск/установка
- Обертання вправо та вліво збільшує кількість соку.
- Регулювання кількості м'якоті
- Кришка для банки
- Система зберігання шнура
- Можна мити в посудомийній машині
- Велика місткість: 1л
- Номінальна потужність: 40 Вт
- Максимальна потужність: 60 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.71 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴










