Настільна електрична соковижималка для цитрусових 500 Вт Соковижималки для апельсинів
Професійна соковичавниця для цитрусових CAMRY — практичний і стильний продукт, завдяки якому ви зможете насолоджуватися свіжим фруктовим соком щодня!

Цей професійний пристрій обладнаний краплеуловлювачем і ручкою, яка полегшує утримання фруктів під час віджимання. Завдяки цим рішенням вам не потрібно турбуватися про руки, забруднені соком!

Параметри
- Тиха робота
- 2 пресувальних конуса для лимонів і грейпфрутів
- Протикрапельна система
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Сталевий важіль вимагає мінімального зусилля для натискання
- Корпус із неіржавкої сталі
- Легко чистити завдяки розбірним частинам
- Протиковзні ніжки
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Номінальна потужність: 100 Вт
- Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пряма подача соку | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.91 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴










