-36%

Холодильник у машину від прикурювача для подорожей 4 л 235х175х250 мм Мініхолодильник у машину, Маленький холодильник
3 099 ₴
1 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1200
+380 (98) 611-59-18
МенеджерХолодильник у машину від прикурювача для подорожей 4 л 235х175х250 мм Мініхолодильник у машину, Маленький холодильник
Можливість швидкого охолодження напоїв або продуктів дає змогу продовжити термін їх зберігання й зберегти правильні смакові та поживні властивості. Переносний туристичний холодильник, що живиться від електрики, ефективно знижує температуру на 18-22 °C щодо температури довкілля.

Завдяки цьому можна зберігати в ньому освіжні напої, фрукти й овочі, а також інші продукти, що не потребують морозильної камери. Порівняно тиха робота пристрою дає змогу успішно використовувати його в автомобілі. Його функціональність оцінять люди, які часто подорожують, а також професійні водії фургонів.

Параметри
- матеріал: ABS
- потужність: 30 Вт
- живлення: 220-240 В від мережі або 12 В
- потужність охолодження: 39-45 Вт
- ефективність охолодження: -18-22 °C щодо температури довкілля
- потужність нагрівання: 37-43 Вт
- ефективність нагрівання: 55-65 °C за допомогою термостата
- зовнішні розміри (дл/шир/вис): 23,5/17,5/25 см
- внутрішні розміри (дл/шир/вис): 13/13/20 см
- розміри з пачкою (довг/шир/вис): 27/20/30 см
- довжина дротів: 2 м
- вага комплекту: 1,85 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Загальний об`єм | 4 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 65 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Термостат | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 0.5 л |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 1.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴








