-23%

Камін для обігрівання 2000 Вт 52,5 x 32 x 18 см Електрокамін ОБІГРІВАЧ, Електрокаміни електричні каміни
4 899 ₴
3 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-0013
+380 (98) 611-59-18
МенеджерКамін для обігрівання 2000 Вт 52,5 x 32 x 18 см Електрокамін ОБІГРІВАЧ, Електрокаміни електричні каміни
Сучасний багатофункціональний електрокамін від європейського виробника.

Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігрівання.

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- ефект вогню, що горить
- класичний вентилятор-нагрівач із реалістичною візуалізацією полум'я
- 2 режими нагрівання
- регулювання температури
- керування за допомогою сенсорної панелі або пульта дистанційного керування
- захист від перегрівання
- вимикач нахилу (автоматичне вимкнення під час перекидання)
- тепловий запобіжник ( вбудований)
- ефект вогню створює затишну атмосферу, що схожа на камін
- таймер, встановлений з інтервалом за одну годину від 1 години до 12 годин
- максимальна температура: 38 °C
- мінімальна температура: 15 °C
- Світлодіодний дисплей
- захисна сітка
- стабільні ноги
- фільтр
- потужність: 2000 Вт
- напруга: 220 – 240 В/50 Гц
- розміри: 52,5 x 32 x 18 см
- вага: 4,7 кг
- вага в упаковці: 6,05 кг
- матеріал: ABS, скло, смола, залізо



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Вага каміну | 4.7 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 525 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴








