-39%

Електрична пароварка для приготування страв на пару 800 Вт 56,5 x 56,8 x 28,4 см Пароварки побутові та мультиварки
2 600 ₴
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1235
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрична пароварка для приготування страв на пару 800 Вт 56,5 x 56,8 x 28,4 см Пароварки побутові та мультиварки
Утворювана пара циркулює всередині пристрою, забезпечуючи рівномірне нагрівання всіх інгредієнтів. Це чудовий пристрій для тих, хто цінує легкі, нежирні страви.

Пароварку можна використовувати для овочів, м'яса та риби. Вона також має вбудовані решітки для варіння яєць. Крім того, пароварка обладнана функцією швидкого запуску пари, що прискорює приготування страв. Вбудований таймер дає змогу легко досягти бажаного ступеня готовності.

Параметры:
- Потужність 800 Вт
- Три прозорі контейнери Turbo Steam для приготування на парі.
- Контейнери, які можна ставити один на одного.
- Вбудовані яйцеварки
- Зливний канал
- Накладка Turbo Steam
- Миска для варіння рису
- Об'єм 9 літрів
- Напівпрозорий контейнер для води
- Внутрішній і зовнішній індикатор рівня води
- Пара починає утворюватися за 40 секунд після увімкнення.
- Можливість готувати кілька різних страв одночасно.
- Ручки та кришка із захистом від нагрівання
- Можливість додавання води під час приготування.
- Регульований час приготування на парі, максимум 60 хв.
- Індикатор живлення
- Тип вилки: E/F
- Розміри виробу: 56,5 x 56,8 x 28,4 см
- Колір корпусу: білий
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір кабелю: білий
- Довжина кабелю: 107 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Загальний об`єм | 9 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Чаша для рису | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.07 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴






