Аерофритюрниця електрична для дому 2700 Вт 11 л Фритюрниця для готування без олії
Відкрийте для себе новий рівень здорового харчування з інноваційною фритюрницею Adler з двома режимами аерофритюру, розробленою для приготування хрустких і смачних страв без використання олії.

Завдяки двом незалежним кошикам і загальному об'єму 11 літрів цей прилад ідеально підходить для приготування страв для всієї родини. Передова технологія конвекції та потужність 2700 Вт забезпечують швидке та рівномірне смаження, випічку, приготування на грилі та сушіння — все в одному пристрої.

Параметри
- Подвійна фритюрниця
- Технологія конвекції з високою потужністю нагрівання 2700 Вт
- Два кошики для різних страв
- Незалежне керування кожним кошиком
- Індивідуальний нагрівальний елемент для кожного кошика
- Потужність нагрівання 1500 Вт + 1200 Вт
- Розмір сім'ї: 11 літрів (6,5 л + 4,5 л)
- Діапазон температур: 80–200 °C
- Встановлення часу: до 60 хвилин
- Функція відкладеного старту: до 12 год
- Переверніть страву — функція нагадування для рівномірного пропікання
- Чистий білий світлодіодний дисплей
- Сенсорна панель
- Знімні кошики
- Знімні решітки всередині кошик
- Ручки, що не нагріваються
- Автоматичне вимкнення
- Просте керування через віконця кошика
- Внутрішнє освітлення
- 8 автоматичних програм із можливістю власного коригування
- - Картопля фрі
- - Стейк
- - Курка
- - Курячі гомілки
- - Риба — Креветки
- -Піца
- - Сухофрукти (40-80 °C, 0,5-12 год)
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Колір пристрою: чорний
- Нековзні ніжки
- Розміри пристрою: 43,0 x 32,0 x 37,0 см
- Тип вилки: E/F
- Потужність: 2700 Вт
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 8.44 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴










