Аерофритюрниця електрична сенсорна 2500 Вт 8 л Аерогриль без олії
Відкрийте для себе Adler — потужну та містку аерафритюрницю, розроблену для здорового, швидкого та зручного приготування.

Завдяки конвекційному нагріванню й 9 автоматичним програмам ви зможете готувати хрусткі, ароматні страви без використання олії.

Параметри
- Аерофритюрниця
- Технологія конвекції
- Об'єм: 8 літрів
- Діапазон температур: 80–200 °C
- Регулювання часу до 60 хвилин
- Білий світлодіодний дисплей
- Сенсорна панель
- Знімний контейнер
- Знімна решітка
- Ненагрівається ручка
- Автоматичне вимкнення
- Контрольне вікно
- Контрольна лампа — (Встрягання)
- Внутрішня лампа
- Довжина шнура живлення: 80 см
- Колір пристрою: чорний
- Нековзні гумові ніжки
- Розміри пристрою: 40,0 x 30,7 x 32,0 см
- Максимальна потужність: 2500 Вт
- Номінальна потужність: 1800 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 5.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴










