Аерогриль без олії 1500 Вт 4 л Електрофритюрниця для дому
Мультипіч Midea призначена для тих, хто цінує здорову їжу, зручність і сучасні технології.

З потужністю 1500 Вт і технологією Dual Cyclone System ця модель забезпечує рівномірне прогрівання всіх інгредієнтів зі збереженням соковитості та смаку
.
Параметри
- швидке рівномірне приготування
- потужність 1500 Вт
- робоча температура 35-200 °C
- технологія Dual Cyclone System
- зручна чаша об'ємом 4 л з антипригарним покриттям
- 8 програм приготування: розморожування, картопля фрі, курячі крильця, стейк, креветки, риба, кекс, дегідратація
- сенсорний зручний дисплей
- кошик для фритюру
- знімна ручка з кнопкою блокування
- вага 4.3 кг
- розмір 380 х 275 х 316 мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 4 л |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Стан | Новий |
| Виробник | Midea |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴







