-43%

Електрогриль притискний електрогриль 2200 Вт 29 см х 23 см Домашній електро гриль електричний для дачі
4 500 ₴
2 555 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1350
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрогриль притискний електрогриль 2200 Вт 29 см х 23 см Домашній електро гриль електричний для дачі
Гриль, покритий антипригарним покриттям, також є перевагою з погляду функціональності. Його легко мити, а їжа легко знімається з нього — не потрібно терти, тому правильно доглядати за ним слугуватиме багато років.

Крім того, ця модель має вищий край, що полегшує дотримання чистоти навколо гриля.
Піддон для соків і жиру можна швидко розібрати та помити в посудомийній машині, а тарілки можна протерти сухим паперовим рушником.

Параметри
- Дві нагрівальні пластини з високоякісного тефлону розміром 29 см х 23 см
- Нагрівальні пластини з глибокими канавками, що відводять жир,
- Покритий спеціальним антипригарним мармуровим покриттям
- Висока потужність 2200 Вт скорочує час розігрівання та випічки
- Двостороння рифлена поверхня дає змогу рівномірно підсмажити продукти
- Велика зона гриля
- Піддон для стікання жиру
- Регулювання нагрівальних пластин відповідно до висоти підсмажених продуктів
- 2 варіанти гриля — складений гриль, гриль розгорнутий на 180°
- Індикатор живлення й режиму очікування
- Рука не нагрівається
- Просте керування завдяки одній ручці для плавного регулювання температури



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 555 ₴







