Потужний притискний електрогриль для дому 2200 Вт 28,5×22,5 см Електричні контактні грилі
Завдяки цьому компактному пристрою ви легко зможете приготувати смачні бургери, стейки, сири, а також овочі та фрукти на грилі. Гриль потужністю 2200 Вт зі світлодіодним дисплеєм — ідеальне рішення для тих, у кого немає місця для великої побутової техніки. Його можна без проблем використовувати у квартирі.

Практичний і надійний гриль для приготування страв у домашніх умовах. Завдяки потужності 2200 Вт і антипригарному покриттю легко готує м'ясо, овочі, тости або дами без пригорання і з мінімальним використанням олії.

Параметри
- Потужність: 2200 Вт
- Регулювання температури за допомогою поворотного регулятора
- Тефлонові антипригарні пластини (2×28,5×22,5 см)
- Відкриття 180° — подвійна поверхня для одночасного приготування.
- Світлові індикатори роботи та нагрівання
- Знімна тaca для жиру для легкого очищення
- Рухомі завіси — адаптація до товщини продуктів
- Термостійка ручка й антиковзні ніжки для стабільності.
- Довжина кабелю: 1,2м



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 285 мм |
| Глибина робочої поверхні | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴







