Аерогриль із сенсорним керуванням 2500 Вт 5,5 л Фритюрниці без олії
Adler — сучасна безоливна аерофритюрниця об'ємом 5,5 літра, що дає змогу швидко та корисно готувати улюблені страви

Завдяки технології конвекції пристрій рівномірно розподіляє гаряче повітря, усуваючи потребу додавання олії. Ідеальне рішення для тих, хто цінує здорову їжу та зручність.

Параметри
- Технологія конвекції.
- Об'єм: 5,5 л.
- Діапазон температур: 80–200 °C.
- Регулювання часу до 30 хвилин.
- Білий світлодіодний дисплей.
- Сенсорна панель.
- Додаткова решітка.
- Знімний контейнер
- Знімний кошик.
- Ручка, що не нагрівається.
- Автоматичне вимкнення.
- Довжина шнура живлення: 90 см.
- Колір приладу: чорний.
- Нековзні гумові ніжки.
- Розміри приладу: 41,4 x 30,7 x 33,8 см.
- Максимальна потужність: 2500 Вт.
- Номінальна потужність: 1800 Вт.
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 307 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 295 ₴






